Do instytucji i NGO z terenu powiatu lublinieckiego: od dziś w projekcie „Nowy Duch Wolontariatu – Wolontariat Niestandardowy” rozpoczynamy kampanię informacyjną, w której opowiemy o projekcie i zaprosimy od wspólnego tworzenia założeń wolontariatu niestandardowego.

Podczas kampanii dowiecie się, na czym polega nasz projekt i jaki mamy pomysł na wolontariackie działania osób niepełnosprawnych intelektualnie i ich młodych towarzyszy.

Powiemy i napiszemy Wam też, w jaki sposób Wy jako przedstawiciele instytucji i organizacji pozarządowych możecie wzmocnić cały projekt swoją obecnością, współpracą i wsparciem. Bo dla długofalowych działań potrzebujemy Waszego zaangażowania.

Kampania jest wprowadzeniem do dalszych działań z instytucjami i organizacjami, takich jak diagnoza zasobów i możliwości oraz seminaria wdrażające. O szczegółach już niebawem.

Projekt jest realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Udostępnij to

Udostępnij ten post swoim znajomym!

Skip to content