W ostatnim kwartale tego roku nasze zespoły niepełnosprawnych intelektualnie razem z towarzyszami rozpoczną działania wolontariackie w instytucjach.

Do dyspozycji instytucji i organizacji kierujących, a także przyjmujących osoby niepełnosprawne z ich młodymi towarzyszami oddaliśmy już Metodologię wolontariatu niestandardowego.

Wszystkich tych, którzy są zainteresowani pogłębieniem informacji z naszej metodologii, zapraszamy na Seminaria wdrażające, podczas których odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, a także pokażemy, w jaki sposób zastosować metodologię w konkretnych przypadkach – czy to w zależności od niepełnosprawności uczestnika czy konkretnych działań wolontariackich.

Projekt jest realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Obraz autorstwa https://pl.freepik.com/darmowe-zdjecie/wieloetniczna-spolecznosc-osob-niepelnosprawnych-z-olowkami_10419052.htm#page=2&query=niepe%C5%82nosprawno%C5%9B%C4%87%20umys%C5%82owa&position=37&from_view=search&track=ais

Udostępnij to

Udostępnij ten post swoim znajomym!

Skip to content